Брат Королевської завів бізнес в Криму з тещею радника Путіна – ЗМІ

Брат Наталії Королевської займається устричним бізнесом в окупованому Криму з тещею радника Путіна Сергія Глазьєва. Устрична ферма під назвою «Аква Крим» Костянтина Королевського та Лілії Гомзік розташована в селі Медведеве на березі Донузлава, йдеться в розслідуванні російської служби BBC.

«Аква Крим» з’явилася на хвилі буму по відкриттю устрично-мідійних ферм в окупованому Криму, який спостерігається в останні роки. Після введення в РФ продуктового ембарго в 2014 році у відповідь на санкції Заходу в список заборонених до ввезення продуктів тоді потрапили морські делікатеси.

«Аква Крим» має два основних юрособи: ТОВ «Аква Крим» і ТОВ «Азбука моря». Частки «Азбуки моря» розподілені наступним чином: Костянтин Королевський – 27,5%, Геннадій Удовиченко (генерал-майор російської поліції) – 27,5%, Лілія Гомзік – 22,5%, Едуард Шматков (будівельний підприємець з Самари) – 22,5 %.

Костянтин Королівський в 2000-і роки працював заступником керівника департаменту містобудівної політики мерії Москви, де курирував програму «Народний гараж». Був підозрюваним в шахрайстві в зв’язку з реалізацією цієї програми.

Нагадаємо, народний депутат від «Опозиційного блоку» Наталія Королевська розкритикувала прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, звинувативши його в піарі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *