Як Росія кинула Донбас: журналіст навів нові цікаві факти

Відомий журналіст і блогер Денис Казанський розповів, як Росія кинула Донбас, порівнявши очікування жителів регіону і реальність, з якою вони зіткнулися.

Про це він заявив НАРОДНІЙ ПРАВДІ.

“Я пам’ятаю, як навесні 2014-го виходили на мітинги божевільні оратори і кричали, що ми не потрібні Євросоюзу, що промисловість Донбасу загине, якщо підпишемо асоціацію з ЄС – адже промисловість Донбасу розрахована тільки на російський ринок! І ось бачимо – з “ЛНР” виїхав цілий завод разом з людьми”, – зазначив Казанський.

За його словами, зараз в Алчевську Луганської області влаштовують евакуацію заводу і співробітників на територію, підконтрольну Україні.

“Кажуть про блокаду з боку України. Зрозуміло, Україна не буде купувати продукцію у людей, які стріляють в українських солдат. Але ось який вихід знайшли в Алчевську, “ЛНР”. Завод “Метіпол” у травні запускає в експлуатацію виробництво прокату з полімерним покриттям – алчевці всією командою переїжджають у Миколаївську область, де і буде відкрито виробництво. Директор заводу Денис Рисухін сказав, що це будуть ті ж люди, таке ж обладнання, нічого не змінилося “, – підсумував журналіст.

Більше читайте в матеріалі НАРОДНОЇ ПРАВДИ: Навіть ватажкам “ДНР-ЛНР” складно брехати: що відбувається на Донбасі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *